Punë e kryer! Këtë fanellë do ta vesh Bale – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Punë e kryer! Këtë fanellë do ta vesh Bale

16:15 | 15 Shkurt 2019

Gareth Bale nuk planifikon të largohet nga Real Madrid këtë verë, pavarësisht përballjes me mundësinë e një ndalimi prej 12 lojë për një gjest të turpshëm që ai i bëri tifozëve javën e kaluar.

Kohët e fundit ka pasur spekulime për të ardhmen e Uellsianit, por Times po raportojnë se klubi dhe lojtari janë të kënaqur me situatën aktuale të Bale përcjell ORAinfo.

Kjo do të vijë si një lajm i keq për Unitedin, i cili ka qenë admirues afatgjatë i ish yllit të -Tottenhamit dhe Chelsea./ORAinfo/

Komento: