Punë e kryer, këtë fanellë do ta vesh Rodriguez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Punë e kryer, këtë fanellë do ta vesh Rodriguez

14:34 | 02 Janar 2019

Thuhet se Juventusi është i interesuar për James Rodriguez dhe drejtori sportiv Fabio Paratici mund të takojë agjentin e tij në Dubai në ditët në vijim përcjell ORAinfo.

Kolumbiani është në huazim me Bayern Munich nga Real Madrid, por ata nuk mund të marrin opsionin e tyre prej 42 milion euro për të blerë.

Sipas SportMediaset, bardhezinjtë janë të interesuar në mesfushorin sulmues dhe mund të kërkojnë të bëjnë një marrëveshje në verë.

Fabio Paratici është aktualisht në Dubai, siç është agjenti i James, Jorge Mendes, dhe mund të ketë një takim në ditët në vijim.

Juve gëzojnë një marrëdhënie të mirë me Mendes, pas nënshkrimit të klientëve të tij Joao Cancelo dhe Cristiano Ronaldo në verë./ORAinfo/

Komento: