Punë e kryer, këtë fanellë do ta vesh Salah – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Punë e kryer, këtë fanellë do ta vesh Salah

09:15 | 13 Maj 2019

Mohammed Salah, ka konfirmuar se do të qëndrojë në Liverpool për të luftuar përsëri për titullin e Premier Ligës,

Pavarësisht nga spekulimet që flitet se ai mund të bashkohet me Real Madridin ose Barcelonën, egjiptiani ka konfiumuar se do të qëndrojë te Reds, përcjell ORAinfo.

Pasi Liverpooli përfundoi i dyti pavarësisht akumulimit të 97 pikëve, Salah tha: “Kemi humbur vetëm një ndeshje gjatë gjithë sezonit, kemi dhënë gjithçka, kemi 97 pikë.”Ne do të luftojmë sezonin e ardhshëm për titullin”./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!