Punë e kryer!! Ky është ekipi i ri i Iscos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Punë e kryer!! Ky është ekipi i ri i Iscos

19:06 | 03 Shkurt 2019

Sipas asaj që është raportuar nga Rai Sport këtë mëngjes, është një betejë e trefishtë për yllin Isco, të Real Madridit.

Isco ka mosmarrëveshje me menaxherin e Madridit, Santiago Solari dhe mund të largohet në verë përcjell ORAinfo.
Një numër i klubeve thuhet se janë të etur për Isco, të gjithë të etur për të sjellë cilësitë e tij në skuadrën e tyre.

Ekipet që thuhet se janë të interesuar për Isco, dhe më të interesuarit dhe financiarisht të afta për të arritur një marrëveshje përmes, janë Chelsea, Juventus dhe Manchester City.

Duket se City është skuadra që në fund do ta fitojë këtë garë./ORAinfo/

Komento: