Punë e kryer! Ky është ekipi i ri i Moratës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Punë e kryer! Ky është ekipi i ri i Moratës

14:02 | 05 Janar 2019

Alvaro Morata, thuhet se është i interesuar për një transferim në Sevilla pasi ai kërkon t’i japë fund betejave të tij në Chelsea, raporton Mundo Deportivo përcjell ORAinfo.

Spanjoll ka luftuar për tu përshtatur në Angli,pavarësisht një nisjeje të shpejtë të jetës në Stamford Bridge dhe tani është duke kërkuar për të ringjallur fatin e tij përsëri në atdheun e tij.

Megjithatë, Chelsea nuk janë të gatshëm të shesin nëse nuk mund të blejnë një zëvendësim, ose nëse ata rikthejnë Michy Batshuayi nga Valencia./ORAinfo/

Komento: