Punë e kryer, ky është ekipi i ri i Rodriguez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Punë e kryer, ky është ekipi i ri i Rodriguez

17:41 | 15 Mars 2019

James Rodriguez nuk do të jetë më pjesë e Bayern Munchen.

Anësori kolumbian, James Rodriguez, ka gjasa të bëjë një kthim në Real Madrid pas përfundimit të këtij sezoni.

26 vjeçari është afër përfundimit të huazimit dy vjeçar te Bayern Munich, marrëveshja e cila është pritur të merr formë të përhershme.

Megjithatë, El Confidencial shkruan se Bayern Munich mund të mos jenë të gatshëm të paguajnë 43 milionë për ish yllin e Portos.

James, ishte transferuar te Real Madrid në vitin 2014 nga Monaco për 80 milionë euro, por asnjëherë nuk kishte arritur të vendos ndikimin e tij në ‘Santiago Bernabeu’, diçka të cilën duket i gatshëm ta provojë sërish, me trajnerin Zinedine Zidane.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!