Punë e kryer! Ky trajner do ta udhëheq United – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Punë e kryer! Ky trajner do ta udhëheq United

16:10 | 11 Shkurt 2019

Manchester United do të emërojë Ole Gunnar Solskjaer si menaxher i përhershëm pas punës së suksesshme si shef i përkohshëm, thotë The Sun përcjell ORAinfo.

Solskjaer ka fituar 10 nga 11 lojrat e tij të ngarkuara që nga shkarkimi i Jose Mourinhos në mes të dhjetorit për të dërguar klubin në krye të katërshen e Premier Ligës.

Bosi i Tottenhamës, Mauricio Pochettino, besohet të jetë një kandidat kryesor për këtë punë, por United duket se do të qëndrojë me Solskjaer, duke pasur parasysh ndikimin mahnitës që norvegjezi kanë pasur në kohën e tij të shkurtër në Old Trafford./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!