Punë e kryer, Liverpool po nënshkruan me yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Punë e kryer, Liverpool po nënshkruan me yllin e madh

15:59 | 01 Qershor 2019

Liverpooli, e ka ndërmend të përforcohet për sezonin e ardhshëm.

E në fakt, Reds ka bërë kontakt me Lille për të nënshkruar me futbollistin e njohur, Nicolas Pepe,përcjell ORAinfo.

Gazeta angleze, Metro njofton se Reds dhe ekipi francez kanë nisur bisedimet për të finalizuar një transferim.

Kësisoj,Jurgen Klopp do ta mposhtë Manchester United dhe Arsenal të cilët kanë kërkuar sulmuesin në fjalë./ORAinfo/

Komento: