Punë e kryer! Milan po e transferon yllin 55 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Punë e kryer! Milan po e transferon yllin 55 milionësh

22:00 | 13 Gusht 2019

Angel Correa, tani është i lirë të bashkohet me Milanin për 55 milion € pasi Atletico Madrid raportohet se ra dakord një marrëveshje 60 milion € për sulmuesin e Valencia, Rodrigo Moreno.

Media spanjolle tregojnë që Rodrigo nuk stërviti me shokët e tij të skuadrës së Valencias sepse është i gatshëm të përfundojë transferimin te Atletico Madrid, përcjell ORAinfo.

Kjo do t’i jepte arsyen Colchoneros ta linte Correa të shkonte në Milano, ku ai tashmë ishte dakord me kushtet personale dhe klubet përpunuan një tarifë prej 55 milion €./ORAinfo/

https://video.gjirafa.com/correa-mp4

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!