Punë e kryer! Mirabelli po firmosë me skuadrën e madhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Punë e kryer! Mirabelli po firmosë me skuadrën e madhe

21:59 | 12 Korrik 2019

Massimiliano Mirabelli, është gati të nisë një sfidë te re përsëri.

Pas përvojës në Milano, ku ai ishte drejtori sportiv, një klub i ri është gati të punësojë italianin, përcjell ORAinfo.

Sipas Sky Italia, Monako kanë vendosur pamjet e tyre tek 49-vjeçari. Skuadra franceze po kërkon një figurë të re menaxheriale, dhe ish- drejtori i Milanit mbahet në një nivel të lartë, me bisedimet që janë në një fazë të përparuar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!