Punë e kryer! Wenger trajner te gjiganti evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Punë e kryer! Wenger trajner te gjiganti evropian

16:15 | 26 Janar 2019

Shumë ekspertë të futbollit janë mbledhur në një studio në Francë duke komentuar të rejat e fundit në futbollin francez.

Ajo çfarë është zbuluar ka të bëjë me të ardhmen e trajnerit francez, Arsene Wenger, përcjell ORAinfo.

Në fakt Jonathan Johnson zbulon historinë e brendshme për pse Monako hoqi dorë nga Thierry Henry dhe se si Paris Saint-Germain po planifikojnë të emërojë Arsene Wenger si trajner të klubit ose të ia ofrojnë një rol kyç në skuadër./ORAinfo/

Komento: