Punë e kryer! Zbulohet ekipi i ri i Iscos

17:27 | 11 Janar 2019

Juventusi i është afruar Real Madridit për të diskutuar mundësinë e nënshkrimit të Isco, raporton Di Marzio përcjell ORAinfo.

Bardhezinjtë tashmë kanë rënë dakord për një marrëveshje për të sjellë Aaron Ramsey në Torino nga Arsenal këtë verë, por ata gjithashtu kanë objektivat e tyre të vendosura në transferimin e spanjollit.

Isco ka rënë në favor në Santiago Bernabeu në muajt e fundit dhe shoqëruesit e tij kanë diskutuar tashmë me drejtorin sportiv të Juventus Fabio Paratici./ORAinfo/

Komento: