Punë e kryer,Puyol trajner te kjo skuadër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Punë e kryer,Puyol trajner te kjo skuadër

14:21 | 23 Dhjetor 2018

Carlos Puyol, është një kandidat për t’u bërë menaxher i ri i Atlanta United, përcjell MLSsoccer.com përcjell ORAinfo.

Ish-fituesi i Kupës së Botës dhe Kampionatit Europian ka mësuar anglishten në Shtetet e Bashkuara ndërsa po punon në shënjat e tij të stërvitjes.

Emërimi do të ishte roli i parë i Puyol, dhe ai do të jetë nën konkurrencën e Frank De Boer për këtë punë.

Ish- futbollisti i Holandës nuk ka punuar qëkur u shkarkua nga trajneri i Crystal Palace pas vetëm katër ndeshjeve në fillim të sezonit të kaluar./ORAinfo/

Komento: