Punën e kryer! Këtë fanellë do ta vesh Zaniolo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Punën e kryer! Këtë fanellë do ta vesh Zaniolo

23:11 | 13 Gusht 2019

Roma është afër marrëveshjes së një kontrate të re me talentin 20-vjeçar Nicolò Zaniolo, duke e rritur pagën e tij në 2.5 milion euro në vit.

Sipas Calciomercato.com, negociatat me agjentin e tij kanë përparuar mirë dhe ato janë në prag të një marrëveshjeje, përcjell ORAinfo.

Pagat e tij aktuale janë vetëm 700,000 € në vit, pasi kanë mbërritur nga Interi pa një paraqitje të vetme në Serie A në emrin e tij.

Një takim i ri pritet brenda ditëve të ardhshme për të marrë detajet e përpunuara dhe të nënshkruajnë dokumentet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!