Puthje të shumta mes Gresës dhe Andit: “A e di sa më qetëson?” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Puthje të shumta mes Gresës dhe Andit: “A e di sa më qetëson?”

18:30 | 29 Janar 2023

“A e di sa më qetëson?”, puthje të shumta mes Gresës dhe Andit.

Puthjet dhe përqafimet mes Andit dhe Gresës nuk kanë të ndalur brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Derisa qëndrojnë pranë njërit-tjetrit, Andi i tha Gresës: “A e di sa më qetëson, u mbyta duke të ta thënë këtë”.

“Kur të shoh në disponim të mirë uh, kur të shoh duke qesh kënaqem”.

Komento: