Qëndresa e Labit rregullohet si nuse, por ia ‘huqi’ keq me veshjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa e Labit rregullohet si nuse, por ia ‘huqi’ keq me veshjen

19:18 | 13 Janar 2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar bukur, por veshja duket paksa e pa përshtatshme./ORAinfo/

Komento: