Qëndresa ka dalë bashkë me shoqet e vajzën, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa ka dalë bashkë me shoqet e vajzën, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen

15:32 | 25 Maj 2019

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe e ajo që merr jithë vëmendjen është padyshim veshja e saj plot stil./ORAinfo/

Komento: