Qëndresa nusja më e bukur, shkëlqeu me pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Qëndresa nusja më e bukur, shkëlqeu me pamjen e fundit

20:44 | 20 Shtator 2019

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Së fundmi ajo është shfaqur me një fustan dhe pamje shumë të bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!