Qëndresa pak para lindjes ekspozon barkun e rrumbullakët

17:52 | 11 Dhjetor 2018

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur Labinot Gashi.

Qëndresa ka bërë famë fal famës së bashkëshortit të saj.

Qëndresa dhe Labi presin që shumë shpejt të bëhen prindër.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku njofton fansat e saj për çdo aktivitet të saj.

Qëndresa para pak çastesh ka publikuar një foto, pak para lindjes.

Në këtë foto shihet barku i rrumbullakët i Qëndresës, ku shihet se është shumë afër lindjes.

Labi para pak ditësh në përvjetorin e ditëlindjes së tij, ka bërë të ditur edhe gjinisë së bebit që po e presin.

Ai ka njoftuar se po presin të bëhen prindër të një vajze. /ORAinfo/

Komento: