Qëndresa rregullohet e vishet bukur, do ta ‘shkri’ Labin me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa rregullohet e vishet bukur, do ta ‘shkri’ Labin me këtë pamje

00:00 | 27 Mars 2020

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: