Qëndresa shtatzënë? Befason me pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa shtatzënë? Befason me pamjen e fundit

12:38 | 23 Shtator 2020

Qëndresa Bajrami është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shihet se ka shkuar bashkë me Labin në një fejesë.

E gjithë vëmendjen ka marrë barku i saj i fryrë, duke nxitur kështu dyshime se është shtatzënë për herë të dytë./ORAinfo/

Komento: