Qëndresa shtatzënë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa shtatzënë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka

19:52 | 24 Shtator 2020

Qëndresa e Labi prindër për herë të dytë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo po përflitet se është shtatzënë për herë të dytë, e barku i fryrë po i duket edhe në foton e fundit./ORAinfo/

Komento: