Qëndresa tek familja e burrit për Bajram, kaq bukur e ka veshur vajzën dhe veten

13:36 | 04 Qershor 2019

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot ata kanë shkuar në Pejë për ta festuar Bajramin.

Në foton e publikuar, e gjithë familja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: