Qëndresën e Labit nuk e keni parë asnjëherë me kaq grim të rëndë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresën e Labit nuk e keni parë asnjëherë me kaq grim të rëndë

12:27 | 21 Nëntor 2019

Me kaq grim të rëndë Qëndresën se keni parë asnjëherë.

Qëndresa Bajrami është gruaja e moderatorit të njohur Labinot Gashit.

Ajo që nga martesa me të ka fituar famë, duke qenë e pranishme shpeshherë në faqen rozë, shkruan Kosovarja.

Është një femër e zonja, dhe gjithmonë me paraqitjet e saj të veçanta kalon në lajm.

Duke qenë e pranishme me aktivitete të ndryshme në Instagram, gruaja e Labit e publikon vetën në situata të ndryshme herë e thjeshtë dhe herë e rregulluar rëndë.

Por, me një grim kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë bukuroshen e Labit.

Fotografia që do ta shihni iu dëshmon se sa bukur duket e rregulluar kështu.

Komento: