Qëndresës nuk po i ndalen dasmat, kaq bukur është rregulluar sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresës nuk po i ndalen dasmat, kaq bukur është rregulluar sonte

16:27 | 30 Gusht 2019

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: