Qëndresës nuk po i shkojnë aspak buzët e fryra, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

21:29 | 25 Korrik 2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit duket sikur edhe ajo i ka fryer paksa buzët dhe nuk po i shkojnë shumë për pamjen e saj./ORAinfo/

Komento: