Qëndron Kastrati në lidhje dashurie, e konfirmon vetë kryetari – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndron Kastrati në lidhje dashurie, e konfirmon vetë kryetari

11:47 | 21 Shtator 2020

Vajza harrojeni Qëndron Kastratin, kryetari qenka në një lidhje.

Qëndron Kastrati është kryetari i komunës së Kamenicës.

Edhe pse i ri në moshë ai ka arritur të jetë ndër politikanët më të suksesshëm në Kosovë, shkruan Kosovarja.

Në një intervistë të realizuar, ai ka folur më shumë për jetën e tij profesionale dhe atë private, ku më në fund tregoj rreth statusit të tij.

32 vjeçari e konfirmoj që është në lidhje dashurie me një vajzë e cila studion jashtë vendit.

Se kush është vajza që ia ka marrë zemrën kryetarit ende nuk dihet, por që sigurisht do të bëhet publike ditët në vazhdim.

Komento: