Rabija nga ‘Çka ka shpia’, ka transformuar krejtësisht fytyrën në rolin e ri

13:10 | 09 Dhjetor 2018

Gresa Pallaska është një ndër aktoret më të njohura shqiptare, e që arriti që profesionin e saj ta zhvillojë edhe jashtë kufijve kombëtarë.

Në publikun shqiptar u bë e njohur që në paraqitjen e parë në skenë, mirëpo, me rolin e ‘Rabisë’ u bë edhe më e njohur e më e pëlqyer se sa që ishte, shkruan ORAinfo.

Ajo së fundmi ka marrë pjesë në një shfaqje teatrale jashtë vendit e që na e ka mundësuar ta shohim në fotografi të ndryshme që I ka postuar në Instastory.

E në një prej tyre ajo është e ngjyrosur krejtësisht në ngjyrë të bardhë dhe duket shumë interesant e ndryshe nga herët e tjera./ORAinfo/

Komento: