Rabiot – PSG, ndodhi me e keqja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rabiot – PSG, ndodhi me e keqja

14:06 | 15 Mars 2019

Adrien Rabiot nuk po i ecën mirë të PSG.

Mesfushori francez Adrien Rabiot është suspenduar nga skuadra Paris Saint Germain.

Sipas ESPN, futbollisti 23 vjeçar do të jetë i suspenduar nga skuadra franceze deri më datë 27 mars të këtij viti.

Kjo për shkak se vetëm disa orë pasi PSG-ja pësoi humbje nga Manchester United, Rabiot u pa duke festuar në një klub nate.

Më poshtë mund ta gjeni videon ku shihet se Rabiot ndodhet në një klub nate.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!