Ramos është plakur, Real gjen zëvendësuesin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ramos është plakur, Real gjen zëvendësuesin e tij

15:44 | 06 Janar 2019

Real Madrid duket i vendosur për të bërë një lëvizje të papritur dhe është afër transferimit të një mbrojtësi.

Fituesit e Ligës së Kampionëve e duan në skuadër mbrojtësin e Portos, Éder Militão , raporton Marca përcjell ORAinfo.

Los Blancos mendohet se po e shikojnë djalin brazilian me interes pas një sezoni shpërthyes.

Militao kishte luajtur për Sao Paolo në vendin e tij të lindjes dhe shihet si lojtari ideal për ta zëvendësuar Serigo Ramosin./ORAinfo/

Komento: