Ranieri po ia rrëmben futbollistin e njohur Juves

18:29 | 05 Janar 2019

Fulham po konsideron një lëvizje për Marko Pjaca nëse Juventusi vendos të shkurtojë shortin e tij të kredisë në Fiorentinë përcjell ORAinfo.

Anësori ka shënuar vetëm një gol në 16 paraqitje dhe klubi i tij mëmë po mendon ta transferojë at përgjithmonë.

Claudio Ranieri do të shpresojë të vendosë 23-vjeçarin në një përpjekje për të rritur shpresat e tij për të gjetur formën më të mirë të tij./ORAinfo/

Komento: