Ranierit po ia sheh sherrin Milani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ranierit po ia sheh sherrin Milani

13:52 | 02 Janar 2019

E ardhmja e Gary Cahill është ende e paqartë.

Mbrojtësi i Chelsea, Gary Cahill, do të largohet nga Stamford Bridge në afatin e transferimit të janarit dhe AC Milan janë lidhur me mikpritjen e shërbimeve të tij përcjell ORAinfo.

Sipas The Sun, megjithatë, Fulham është gjithashtu i interesuar të nënshkruajë qendërmbrojtësin anglez, i cili po lufton me kohën e lojës në jug-perëndim të Londrës.

/ORAinfo/

Komento: