Rashica e kaloi Kosovën në epërsi, golin ia dedikon Zenelit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rashica e kaloi Kosovën në epërsi, golin ia dedikon Zenelit

21:20 | 10 Qershor 2019

Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Bullgarisë.

Milot Rashica e ka kaluar Kosovën në epërsi. Ylli kosovar ia ka dedikuar golin Arbër Zenelit, yllit tjetër të “Dardanëve”, i cili u lëndua të premten ndaj Malit të Zi

Milot Rashica e kishte një dedikim special pas golit që e shënoi ndaj Bullgarisë, shkruan Gazeta Express.

Ylli kosovar shënoi për Kosovën në minutën e 13-të pas harkimit nga e djathta nga Mërgim Vojvoda.

Dhe, futbollisti i Ëerder Bremenit e festoi golin duke ia dedikuar atë yllit tjetër kosovar, Arbër Zeneli, i cili pësoi lëndim të premten në ndeshje me Malin e Zi.

Rashica e mori fanellën me numër 10 të Zenelit, duke e shprehur respektin dhe duke i uruar atij shërim të shpejtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!