Rasti i 16 vjeҫares e ka tronditur nënën e Ledrit, shikoni reagimin prekës të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rasti i 16 vjeҫares e ka tronditur nënën e Ledrit, shikoni reagimin prekës të saj

14:58 | 08 Shkurt 2019

Xheraldina Vula është personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Ajo ndryshe njihet edhe si nëna e reperit të njohur, Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sot Xheraldina ka bërë një postim për rastin e 16 vjeҫares nga Drenasi.

Ajo ka shkëputur disa pamje nga protesta e mbajtur për këtë rast./ORAinfo/

Komento: