Rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi, Adelina Ismaili bën reagimin e papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi, Adelina Ismaili bën reagimin e papritur

12:24 | 08 Shkurt 2019

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E rasti i 16 vjeҫares duket se e ka tronditur Adelina Ismailin, por më shumë e kanë tronditur komentet negative të qytetatrëve.

Ato, Adelina i ka publikuar në Instagramin e saj./ORAinfo/

Komento: