Reagon Shkurte Fejza, flet për herë të parë për këngën e Motrave Mustafa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reagon Shkurte Fejza, flet për herë të parë për këngën e Motrave Mustafa

17:03 | 21 Prill 2019

Raporti në mes të Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit është shumë i përfolur këtë kohë në media e në publik.

Këngët që të dyja palët bënë për nënat e tyre u bënë ‘mollë sherri’ për këtë raport.

E sot, këngëtarja Shkurte Fejza ka qenë e ftuar në emisionin Mirage e në të cilin është pyetur për Motrat Mustafa.

Ajo ka thënë se dueti i tyre është dueti më i mirë në të gjithë shqiptarinë.

Kujtojmë që Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ende vazhdojnë të mos flasin./ORAinfo/

Komento: