Real dhe Barcelona në “luftë”, e duan sulmuesin “raketë” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Real dhe Barcelona në “luftë”, e duan sulmuesin “raketë”

22:09 | 12 Shkurt 2019

Të dy Barcelona dhe Real Madrid i janë vënë pas yllit të Eintracht Frankfurt, Luka Joviç, raporton Bild.

Me 14 gola, Jovic kryeson Bundesligën dhe në vetëm 21 vjet, e nuk është rastësi që ai po tërheq vëmendje të konsiderueshme përcjell ORAinfo.

Serbi ka shënuar pesë gola të mëtejshme në Ligën e Evropës dhe bëri një paraqitje në Kupën e Botës verën të kaluar.
Për shërbimet e tij janë interesuar edhe ekipet angleze./ORAinfo/

Komento: