Real gjen zëvendësuesin e Casemiros

09:29 | 08 Maj 2019

Zinedine Zidane po kërkon të zëvendësojë Casemiro në mesfushën e Real Madridit, raporton Don Balon.

Trajneri kërkon një prani fizike në mesfushë, dhe klubi ka rezervuar N’Golo Kante dhe Tanguy Ndombele si nënshkrime të mundshme, përcjell ORAinfo.

Ndërkohë, PSG është i gatshëm të paguajë për të marrë Casemiro, i cili mund të ndihmojë në lehtësimin e një lëvizje të madhe parash për Kante ose Ndombele./ORAinfo/

Komento: