Real Madrid- Ancelotti, ky është lajmi i fundit

19:30 | 19 Nëntor 2023

Ancelotti në bisedime me Real Madridin për rinovim të kontratës.

Carlo Ancelotti raportohet se është në bisedime me Real Madridin lidhur me një rinovim të kontratës.

Ancelotti është pjesë e Real Madridit që nga viti 2021 dhe po korr suksese të mëdha, transmeton Gazeta Express.

E kjo ka bërë që drejtuesit e “Los Blancos” të interesohen për të zgjatur edhe për dy vite kontratën me teknikun italian.

Komento: