Real Madrid-Athletic Bilbao, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Real Madrid-Athletic Bilbao, befasi në formacionet zyrtare

15:35 | 21 Prill 2019

Real Madrid dhe Athketic Bilbao do të takohen në ndeshjen e javës së 33-të të La Ligas.

Skuadra e Zinedine Zidane do të jetë nikoqire e baskëve në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 33-të në La Liga.

‘Los Blancos’ kërkojnë tri pikët në mënyrë që të vazhdojnë garën për së paku vendin e dytë në tabelë, shkruan lajmi.

Ndeshja mes Real Madrid dhe Athletic Bilbao do të luhet në ‘Santiago Bernabeu’, me fillim nga ora 16:15.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë takim.

Real:

Bilbao:

Komento: