Real Madrid gjen zëvendësuesin e Marcelos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Real Madrid gjen zëvendësuesin e Marcelos

23:44 | 24 Maj 2019

Marcos Alonso, i ka lënë opsionet e tij të hapura këtë verë mes spekulimeve që e lidhin atë me një transferim në Real Madrid.

Los Blancos, kanë nevojë për një mbrojtës të ri , pasi që siç duket Marcelo do të largohet në drejtim të Juventusi, përcjell ORAinfo.

Barcelona dhe Atletico Madrid thuhet gjithashtu se janë në treg për rrëmbimin e spanjollit,i cili mund t’i japë Alonso një aventurë të re./ORAinfo/

Komento: