Real Madrid – Leganes, publikohen formacionet zyrtare

20:44 | 09 Janar 2019

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Real Madrid dhe Leganes.

Real Madrid pret Leganes në ‘Santiago Bernabeu’ për të zhvilluar ndeshjen e parë të raundit të katër të Kupës së Mbretit.

Pas dy ndeshjeve pa fitore në La Liga në vitin 2019, kampionët e Evropës janë në kërkim të rezultatit pozitiv, dhe këtë do të tentojnë ta bëjnë ndaj Leganes.

Ndeshja mes Real Madridit dhe Leganes fillon nga ora 21:30 në ‘Santiago Bernabeu’.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid:

Komento: