Real Madrid me ofertë marramendëse për Firminon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Real Madrid me ofertë marramendëse për Firminon

22:51 | 28 Janar 2019

Real Madridi nuk e ka ndërmend të heq dorë nga synimet e tij.

Florentino Perez duket se e dëshiron Roberto Firminon me çdo kusht në skuadër.

Liverpool është raportuar se do të pranojnë një ofertë të “çmendur” nga Real Madrid, të cilët po synojnë sulmuesin brazilian të “The Reds”.

“Los Blancos” janë të gatshëm të ofrojnë 50 milionë euro + shërbimet e Marcos Asensios për të siguruar shërbimet e Roberto Firmino, raporton “Don Balon”, transmeton lajmi.net.

Firmino ka qenë një lojtar i rëndësishëm për Jurgen Klopp gjatë këtij sezoni dhe sezonit të kaluar, duke luajtur për mrekulli si 9 fals.

Mbetet të shihet se si do të ndodhin gjërat në ditët në vazhdim.

Komento: