Real Madrid nis bisedimet me yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Real Madrid nis bisedimet me yllin e madh

14:13 | 15 Prill 2019

Ish-mbrojtësi I West Ham, Scott Minto, thotë se Real Madrid është duke “trokitur në derë” për Declan Rice, pasi Anglezi a tërhequr interes të madh.

Rice është në mes të një sezoni shpërthyes me West Ham, duke bërë 31 paraqitje të Premierligës për klubin duke shënuar dy gola, përcjell ORAinfo.

“Unë jam duke dëgjuar se edhe Real Madrid janë duke trokitur në derë dhe duke folur me familjen e tij. “Nuk do t’ju them kush, por është një burim i besueshëm”.” tha ai në Astro SuperSport. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!