Real po ia merr yllin e madh Guardiolës

14:27 | 20 Janar 2019

Ylli i Manchester Cityt, Bernardo Silva është shfaqur si një objektiv i transferimit për Real Madridin, thotë Mirror përcjell ORAinfo.

Mesfushori është bërë pjesë e rëndësishme e planeve të Pep Guardiolës dhe është parë si një pasardhës afatgjatë i David Silva .

Por talenti i tij kanë kapur edhe syrin në Bernabeu, ku portugezi është një listë e objektivave të transferimit për muajin janar./ORAinfo/

Komento: