Reali e “çmend” Milanin,po ia merr super-sulmuesin nga duart – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reali e “çmend” Milanin,po ia merr super-sulmuesin nga duart

14:15 | 13 Janar 2019

Skautët e Real Madrid janë ende duke mbajtur një sy në Krzysztof Piatek pasi skuadra spanjolle përgatit një ofertë zyrtare për yllin e Genoas, thotë AS përcjell ORAinfo.

Skuadra e Serie A është në Spanjë për një kamp trajnimi dhe do të marrë pjesë në formacionin gjerman Wurzburger Kickers, ku përfaqësuesit e kampionëve evropianë do të mbajnë një sy në superstar.

Piatek ka shënuar 13 gola në 19 ndeshje në ligë dhe ka kapur syrin e shumë klubeve në Evropë. /ORAinfo/

Komento: