Reali e “heq qafe” Bale, po e transferon “mbretin” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Reali e “heq qafe” Bale, po e transferon “mbretin”

23:13 | 23 Korrik 2019

Reali po dëshiron ta largojë Bale dhe ta transferojë Paul Pogba.

Largimi i Gareth Bale do të jetë thelbësor për transferimin e Paul Pogba në Real Madrid, thotë AS, përcjell ORAinfo.

Mesfushori francez ka qenë i lidhur me një largim nga Man Utd, dhe ai mund të bëjë transferimin në Madrid dhe të marrë përsipër pagat e Bale nëse lojtari do të largohet nga klubi këtë verë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!