Reali po e rrëmben yllin që po e kërkon edhe Barcelona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reali po e rrëmben yllin që po e kërkon edhe Barcelona

20:17 | 05 Janar 2019

Real Madridi është vendosur të bëjë një ofertë zyrtare për Exequiel Palacios të River Plate, raporton agjenti i lojtarit.

Mesfushori 20-vjeçar i ndihmoi River Plates, në Copa Libertadores dhe ka qenë i lidhur me një transferim te Madridin dhe Barcelona që prej asaj kohe.

Sidoqoftë, klubi argjentinas tani nuk është i gatshëm të shesë yllin e tyre të ri të çmuar dhe një kalim veror te Reali mund edhe të ndodh./ORAinfo/

Komento: