Reali vjen me ofertë marramendëse për Harry Kane

13:47 | 13 Dhjetor 2018

Reali duket se do të bëjë një transferim të madh.

Real Madrid do t’i bëjë disa largime me të përfunduar ky sezon, pasi do t’iu lirojë vendin transferimeve të reja.

Skuadra spanjolle është e gatshme që ta shet Marco Ansension.

Tottenham është i gatshëm ta transferoj spanjollin, pasi tashmë kanë bërë kontaktet e para.

‘Spurs’ kërkon transferimin e Asensios, ndërsa Real Madrid mund të tentojë transferimin e Harry Kanes dhe të shtoj një shumë të parave.

Komento: