Refuzon fanellën kuqezi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Refuzon fanellën kuqezi

20:00 | 01 Janar 2019

Pato është një nga sulmuesit e lidhur me bashkimin me Milanin në dritaren e transferimit të janarit.

Gjigantët e Serie A kanë qenë të lidhur me të dy Zlatan Ibrahimovic dhe Luis Muriel, por asnjëri nga të dy prej tyre nuk do të bashkohen me gjigantët e Serie A në janar përcjell ORAinfo.

Pato, i cili u bashkua me AC Milan dy herë gjatë karrierës së tij, gjithashtu nuk dëshiron të kthehet në San Siro.

“Kjo periudhë e fundit ishte e vështirë për mua, shpresoj se mund të fitoj më shumë tituj në të ardhmen dhe do të doja të kthehesha në Brazil “, ka thënë Pato./ORAinfo/

Komento: